УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир прийняв делегацію Служби доходів Міністерства фінансів Грузії (+ ВІДЕО)Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

10 грудня
,  Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у своїй Предстоятельській резиденції у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі прийняв делегацію Служби доходів Міністерства фінансів Грузії, яку супроводжували представники Державної митної служби України на чолі з головою Ігорем Калєтніком.

З боку Української Православної Церкви у зустрічі взяли участь намісник Києво-Печерської Лаври архієпископ Вишгородський Павел та секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр.

Спершу Блаженніший Митрополит Володимир привітав гостей із прибуттям до Лаври.

«Приємно відмітити те, що ви робите добру справу - зміцнюєте взаєморозуміння між нашими народами та нашими державами. Це не тільки благородно, але й життєво необхідно. Тому ми сподіваємося, що ви люди особливого поклику, особливих обов’язків, створюватиме те, що повинно мати місце, і в силу нашого сусідства, і  в силу нашої Православної віри, і в силу наших відносин між нашими народами» - сказав Первосвятитель.

Далі Блаженніший Владика поділився враженнями від відвідування Грузії кілька років тому, а особливо враженнями від Патріаршого Собору у Тбілісі, та висловив надію, що і в Києві незабаром буде збудований Кафедральний собор.

«Будівництво Свято-Троїцького Собору у Грузії було всенародним і він досяг незвичайної краси і довершеності. Ми  аналогічно ведемо  будівництво Кафедрального собору у Києві, яке також оголосили всенародним, та маємо надію, що наші помічники будуть як і сьогодні допомагати нам в цьому, і сподіваюсь, що ця справа буде вирішуватися легше з допомогою нашої митної служби», -  відзначив Митрополит Володимир.

В свою чергу голова грузинської делегації Гіоргі Цхакаія поздоровив Владику Володимира із минувшим ювілеєм та побажав гарного самопочуття і довгих років життя. На згадку про зустріч він підніс Митрополитові подарунки з Грузії.

Окрім цього Архіпастир відзначив керівників держслужб двох країн та членів делегацій орденами Великомученика Георгія Побідононосця.

Наостанок Предстоятель Української Православної Церкви через грузинських службовців  передав Католікосу-Патріаху всієї Грузії Іллі привітання та комплект предстоятельських панагій. 

Фоторепортаж
 Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com