УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Для незрячих людей шрифтом Брайля видано «Закон Божий» і молитвослов з правилом до причастя24 грудня в прес-центрі агентства «УНІАН» відбулася офіційна презентація «Закону Божого» і молитвослова з правилом до причастя для незрячих людей, надрукованих шрифтом Брайля.  

Обидва проекти здійснені Волинською єпархією Української Православної Церкви з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та митрополита Луцького і Волинського Ніфонта. Щоправда молитвослов було видано ще 2006 року, але сьогодні він презентувався на всеукраїнському рівні. Перший тираж «Закону Божого» складає близько тисячі екземплярів і виданий українською мовою, молитвослов із правилом до причастя ― церковнослов’янською.

У прес-конференції взяли участь митрополит Луцький і Волинський Ніфонт, голова Синодального інформаційно-просвітницього відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко, голова прес-центру Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук, заступник голови Київського УТОСу Олександр Осадчий, голова правління Волинської обласної організації УТОСу Юрій Симончук та головний офтальмолог України Сергій Риков.

Перед конференцією в «УНІАН» митрополит Ніфонт, протоієрей Валентин Марчук та  голова Волинського УТОСу Юрій Симончук побували на прийомі у Блаженнішого Митрополита Володимира і отримали від Архіпастиря високі церковні нагороди. Зокрема правлячий архієрей Волинської єпархії був відзначений орденом митрополита Димитрія Ростовського, а голова прес-центру єпархії та очільники регіонального відділення УТОСу ― орденами Георгія Побідоносця.

Головний офтальмолог України Сергій Риков від імені лікарів подякував священнослужителям і меценатам видання «Закону Божого» та молитвослова за ініціативу й турботу про незрячих людей, розповівши про соціальні проекти Церкви для такої верстви населення.

Наразі видання вже розповсюджено в усі первинні організації, бібліотеки, навчальні заклади Українського товариства сліпих (УТОС) ― тобто там, де вчаться незрячі діти.

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com