УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про візит Митрополита Володимира до міста Барі в Італії. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про заключне засідання Священного Синоду УПЦ у 2010 році, подячний молебень на Володимирській гірці за 2010 рік, круглий стіл Всеукраїнської Ради Церков у Києві, V Міжнародний конкурс «Різдвяний янгол» у Києві, виступ недільної школи «Радощі» телеканалу «Глас» у галереї «Соборна», свято святого Миколая в Преображенському храмі, турнір із греко-римської боротьби до Дня пам'яті святителя Миколая, свято святого Миколая в дитячій онкологічній лікарні Києва, Різдвяний фестиваль на Майдані Незалежності та про презентацію книги «Солоне дитинство».

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: уряд Греції профінансує допомогу монастирям Святої Гори Афон (Греція), Віфлеєм нині переживає небувалий наплив паломників (Палестина), У Санкт-Петербурзі пройшов благодійний Собор на підтримку дітей з онкозахворюваннями (Росія), у Державній Третьяковській галереї відкрилася виставка до 650-річчя Андрія Рубльова (Росія), у Назареті виникла суперечка з приводу встановлення на площах міста різдвяних ялинок (Ізраїль).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово про любов до Бога: «Любити Бога ми повинні по своєму людському обов’язку, по своїй совісті, оскільки Богу ми зобов’язані своїм існуванням, своїм життям».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>

Також новини Української Православної Церкви відтепер можна переглянути в мережі YouTube >>>
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com