УКР РУС ENG 
   

ОНОВЛЕНО. Священики Української Православної Церкви звершили різдвяні богослужіння для співвітчизників, що мешкають закордономЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира цього року на різдвяні свята до православних українців Іспанії та Італії були направлені чотири священики Української Православної Церкви.

Зокрема, протоієрей Віктор Іващук звершував святкові богослужіння на іспанському острові Тенеріфе, де існує православна громада на честь Стрітення Господнього. Богослужіння звершувалися в приміщенні одного з найстаріших храмів острова на честь святого Севастіана (ісп. Сан-Себастьяно).

За святковими богослужіннями молилися як постійні мешканці острова, так і ті, що тимчасово там працюють, а також туристи з України, Росії, Білорусі та Молдови. Отець Віктор також привітав з Різдвом Христовим українців і росіян на святковому прийомі, що відбувся ввечері 6 січня і був організований православною громадою острова.

Вперше православні різдвяні богослужіння були звершені також в іспанському місті Мурсія, де в період від Різдва до Богоявлення перебував клірик Української Православної Церкви священик Миколай Тишкун.

Згідно з офіційними даними, в цьому місті зареєстровано близько 6 500 українців. Православного священика в Мурсії приймала місцева Асоціація українців, яку очолює пані Лариса Пономаренко.

Протягом двотижневого перебування в Мурсії, отець Миколай звершив чотири Божественні літургії, охрестив двох новонароджених немовлят, проводив зустрічі та пастирські бесіди з дітьми, які відвідують гуртки та навчаються в українській школі при Асоціації українців міста Мурсії.

У рамках свого перебування в Іспанії священик Миколай Тишкун відвідав парафію на честь Архістратига Божого Михаїла у місті Алтея, де співслужив за Божественною літургією настоятелю храму священику Адаму Кондратюку.

Асоціація українців в місті Мурсія, за підтримки якої було звершено низку Різдвяних богослужінь, має за мету зареєструвати постійну православну парафію в цьому місті.

В Італії різдвяні богослужіння для громад православних українців звершував викладач Київської духовної академії і семінарії ігумен Маркел (Павук), а також клірик Української Православної Церкви священик Олександр Засенко.

Ігумен Маркел з душпастирським візитом відвідав італійське місто Геную, де звершував богослужіння на православній парафії Преображення Господнього.

Священик Олександр Засенко відвідував православні громади навколо Мілану, зокрема у місті Тренто, де здійснив низку святкових різдвяних богослужінь, в яких взяли участь віруючі з України, Росії, Білорусії та Молдови.

Душпастирські поїздки закордон згаданих священнослужителів були звершені за сприяння Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви.
 
ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com