УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У Києво-Печерській Лаврі вібулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (+ ЖУРНАЛИ +ВІДЕО)Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

10  лютого
, під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, у Синодальному залі Київської Митрополії завершилося робоче засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

У ньому взяли участь  митрополити:  Одеський і Ізмаїльський Агафангел, Чернівецький і Буковинський Онуфрій, Луганський і Алчевський Іоанникій, Луцький і Волинський Нифонт,  архієпископи:  Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Хустський і Виноградівський Марк, Почаївський Володимир,  а також єпископ Сумський і Охтирський Євлогій.

На початку засідання Блаженніший Владика привітав митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія та архієпископа Почаївського Володимира із ювілеями (20-річчя та 10-річчя архієрейської хіротонії відповідно) та нагородив їх орденами святителя Феодосія Чернігівського.

На засіданні обговорювалися важливі аспекти єпархіального життя й адміністративного устрою Української Православної Церкви.


Журнали засідань Синоду >>>


Фоторепортаж
 


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com