УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви відзначив церковними орденами співорганізаторів Благодійного різдвяного ярмарку (+ ВІДЕО)Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

11 лютого
, Блаженніший Митрополит Володимир у своїй предстоятельській резиденції прийняв співорганізаторів Благодійного різдвяного ярмарку «Три мішечки. Від Миколая до Різдва».

Блаженніший Владика подякував присутнім за співпрацю у відродженні традицій проведення ярмарків та відзначив їх церковними орденами. Зокрема, Первосвятитель нагородив  орденами святителя Миколая Чудотворця «За благодійність» міністра культури і туризма України Михайла Кулиняка, народного депутата України Юрія Бута, керівника адвокатського бюро «Адвокат»  Ігоря Сєркова та орденом святої великомучениці Варвари  директора Всеукраїнського благодійного фонду  «Дорога майбутнього» Любов Полєжай.

У свою чергу Михайло Андрійович Купиняк відзначив внесок Блаженнішого Владики у справу відродження забутих традицій, оскільки саме з Його благословення був започаткований і проведений благодійний різдвяний ярмарок «Три мішечки. Від Миколая до Різдва» та запевнив, що й надалі допомагатиме в організації подібних проектів.
 
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com