УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви нагородив благодійників і меценатів Свято-Воскресенського Кафедрального Собору УПЦ12 лютого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у своїй резиденції у Києво-Печерській Лаврі прийняв групу благодійників та меценатів, що допомагають у будівництві Свято-Воскресенського Кафедрального Собору УПЦ та відзначив їх церковними нагородами.

Зокрема, генеральний директор державного підприємства «Добропіллявугілля» Володимир Панібратченко  та голова Центральної служби Української державної інвестиційної експертизи Володимир Ампілогов були нагороджені орденами Святого рівноапостольного князя Володимира, директор санаторія "Конча-Заспа"  Анатолій Нагорянський, директор ТОВ "КСА"  Костянтин  Анацький, а також Юрій Єгоров, Михайло Кононенко, Вадим Гайовий та  Олег Каушан - орденами Святого великомученика Георгія Побідоносця.

Вручаючи нагороди, Блаженніший Владика подякував гостям за допомогу та побажав благодійникам міцного здоров’я та допомоги Божої у трудах.

 

 Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com