УКР РУС ENG 
   

Київська духовна академія прийняла участь у виставці «Сучасна освіта в Україні - 2011» 

Виставка проходить в Київському Палаці дітей та юнацтва з 16 по 18 лютого. В експозиції беруть участь вищі та середні навчальні заклади України.

У відкритті заходу взяли участь: голова Навчального комітету Української Православної Церкви, ректор Київських духовних академії і семінарії архієпископ Бориспільський Антоній, президент Академії педагогічних наук Василь Кремінь, президент Київської торгово-промислової палати   Микола  Засульський, директор виставки Ольга Добровольська.

Вітаючи організаторів та учасників виставки, владика, зокрема, сказав: «Атеїстична пропаганда звела стіну між Церквою і культурою, духовною і світською освітою, і ось тепер ми, поступово розбираємо цю стіну спільними зусиллями. Ця виставка яскраве свідчення благої взаємоспівпраці на цьому шляху ».

Також Владика ректор зачитав вітальне слово організаторам і учасникам Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. У  своєму вітальному слові Митрополит Володимир наголосив на важливості освіти для суспільства, а також відзначив роль Української Православної Церкви у вихованні і релігійну освіту українського народу.

Після закінчення офіційної частини гості відвідали презентаційні місця учасників виставки.

У цьому році, Київські духовні школи презентують свої офіційні видання - «Труди КДА», студентський журнал «Академічний літописець». Також презентовано компакт диски з дореволюційним виданням «Трудів КДА» і піснеспіви хору Київських духовних шкіл.

Сайт КДАіС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com