УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви відвідав фотовиставку «Соловки. Між минулим і майбутнім» (+ ВІДЕО)Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

20 лютого,
Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Київську міську галерею мистецтв «Лавра» (вул. Лаврська, 1), де цими днями проходить фотовиставка Олени Малицької «Соловки. Між минулим і майбутнім».

Супроводжуючи Блаженнішого Владику експозицією виставки,  Олена Миколаївна ознайомила розповіла сюжети своїх робіт та поділилася враженнями від подорожі.

Після огляду представлених фоторобіт, Первосвятитель поділився й своїми враженнями. За його словами,  представлені роботи нагадують відвідувачам про той суровий край, який порівняно недавно був місцем людським страждань і нині є місцем людського подвигу.

Автор фотовиставки Олена Малицька вперше представила публіці свої фотороботи. Кадри, що експонуються на виставці, були зняті на Соловецьких островах. Фотороботи дозволяють побачити пейзажі і визначні місця Соловецького острова в особливому ракурсі.
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com