УКР РУС ENG 
   

Голова Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства УПЦ відвідав Сполучені Штати Америки (ОНОВЛЕНО)З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, з 14 по 22 лютого архієпископ Полтавський і Миргородський Филип відвідав Сполучені Штати Америки.

17 лютого, під час робочого перебування на Американському континенті, владика відвідав Свято-Володимирську духовну семінарію (Православна Церква в Америці), де мав офіційну зустріч із ректором — протоієреєм Іоанном Бером.

Сторони обговорили питання можливої співпраці Свято-Володимирської семінарії з Синодальним відділом релігійної освіти, місіонерства та катехізації УПЦ й Полтавською духовною семінарією.

Тогож дня, на запрошення братії монастиря в ім’я святої рівноапостольної Марії Магдалини («Дом милосердя») Патріарших приходів Руської Православної Церкви в США, архієпсикоп Филип відвідав обитель, де відбулася його офіційна зустріч із намісником — архімандритом Іоакимом (Парр) і насельниками, які розповіли про життя цієї чернечої громади.

У неділю, 20 лютого архієпископ Полтавський і Миргородський Филип співслужив Первоієрарху Руської Православної Церкви Закордоном Митрополит Східно-Американському і Нью-Йоркському Іларіону за Божественою літургією в Нью-Йоркському кафедральному Знаменському Синодальному соборі Руської Православної Церкви у США.

За богослужінням влакика Филип підніс посилені молитви за упокій новопреставленого єпископа Кременчуцького і Лубенського Тихона.

Після Літургії Первоієрарх РПЦЗ привітав архієпсикопа Филипа, подякував за радість від спільної молитви. У свою чергу керуючий Полтавською єпархією передав владиці Іларіону, духовенству та віруючим Руської Зарубіжної Церкви вітання від імені Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Також архієпископ Филип побажав Божої допомоги в служінні на благо Православної Церкви та її чад, які в силу різних обставин опинилися далеко за межами Батьківщини.
 
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com