УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Секретар Предстоятеля УПЦ відправив Божественну літургію у храмі благовірного князя Ярослава Мудрого (+ ВІДЕО)Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

5 березня
, столичний храм в ім’я святого благовірного князя Ярослава Мудрого (Дніпровська набережна, 2а) відзначив своє перше престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Олександр відправив у храмі Божественну літургію.

Наприкінці богослужіння владика Олександр привітав духовенство та парафіян із храмовим святом та   вручив благодійникам  церковні нагороди.

ДО РЕЧІ. Будівництво храму святого благовірного князя Ярослава Мудрого на Дніпровській набережній було розпочато навесні 2010 року. Споруда зводилася з карпатської смереки. З серпня у храмі, який ще не мав стелі, щотижня правилися молебні. Перша Божественна літургія була звершена 26 грудня. 21 січня 2011 року Секретар Предстоятеля УПЦ освятив для храму накупольний хрест. На сьогодні храм перебуває у стадії будівництва, але богослужіння вже звершуються регулярно.
 
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com