УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан зустрівся з представниками муніципалітету Єрусалиму18 березня до Києво-Печерської Лаври прибула делегація від муніципалітету Святого Міста Єрусалиму на чолі з заступником радника мера з політичних питань паном Еладом Халеві. Його супроводжував радник Міністра торгівлі Держави Ізраїль пан Лемуель Меламед та пан Єхуд Менахем.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира гостей прийняв Керуючий справами Української Православної Церкви архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан. У зустрічі також взяв участь секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич, директор Паломницького центру при ВЗЦЗ УПЦ Володимир Теліженко та співробітник ВЗЦЗ УПЦ диякон Ростислав Воробій, котрий також виконував обов’язки перекладача.

Головним предметом обговорення стало недавнє скасування візового режиму між Державою Ізраїль та Україною, в зв’язку з чим ізраїльська сторона очікує збільшення потоку прочан та туристів з України. Серед низки питань, що цікавили пана Халеві, було налагодження тісної взаємодії між Українською Православною Церквою та Мерією міста Єрусалиму відносно організації паломництв з України, оскільки переважна більшість паломництва припадає саме на Святе Місто. Поцікавившись потребами, які можуть відчувати наші співвітчизники при відвіданні Святої Землі, пан Халеві від імені Мерії пообіцяв підтримку в організації паломництв.

На завершення сторони обмінялись пам’ятними подарунками, висловивши тверде переконання у продовженні плідного співробітництва, добрим знаком чого слугували вже ті питання, які було винесено та обговорено у процесі цієї зустрічі.
 
ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com