УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Керуючий справами УПЦ зустрів Патріарха Єрусалимського ФеофілаВідеосюжет про подію дивіться тут >>>

28 березня
,  в Україну вперше з часу свого обрання Предстоятелем,  прибув Блаженніший  Патріарх Святого Града Єрусалима і всієї Палестини Феофіл ІІІ.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, в аеропорту «Бориспіль» гостя зустріла делегація від Української Православної Церкви на чолі з Керуючим справами УПЦ архієпископом Білоцерківським і Богуславським Митрофаном та виконуючим обов’язків Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром.

Спілкуючись із пресою, Патріарх Феофіл відзначив добрі відносини, що склалися з Предстоятелем Української Православної Церкви і висловив сподівання, що невдовзі знову відвідає Україну, і разом з Митрополитом Володимиром  звершить Божественну літургію.

Відзначимо, що Глава Єрусалимської Православної Церкви прибув до Києва на  запрошення Інституту прав людини, протидії екстремізму і ксенофобії для участі у конференції "Світові релігії і громадянське суспільство - проти ненависті і екстремізму".

Окрім цього, Блаженніший Патріарх відвідає Києво-Печерську Лавру та зустрінеться з Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Володимиром.


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com