УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир прийняв Єрусалимського Патріарха Феофіла ІІІ28 березня Блаженніший Митрополит Володимир прийняв Блаженнішого Патріарха Феофіла ІІІ у своїй предстоятельській резиденції в Києво-Печерській Лаврі.

На зустрічі також були присутні прем’єр-міністр України Микола Азаров, голова КМДА Олександр Попов, організатор конференції  «Світові релігії і громадянське суспільство проти ненависті і екстремізму» Олександр Фельдман.

У ході бесіди Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви поділився своїми враженнями від перебування в Україні.

«Мої відвідини – це відвідини вражень, духовних і тілесних хвилювань. Події, що сьогодні відбуваються у Києві, сподіваюсь будуть мати значення як для міста, так і для країни, і покажуть всьому світу, що Україна може бути прикладом для наслідування співіснування і добрих взаємовідносин між різними соціальними та релігіозними громадами, що живуть у цій країні», - сказав він.

Голова Уряду передав високому гостю вітання від Президента України та особисто привітав його з прибуттям на українську землю. Також Микола Азаров поділився своїми враженнями від відвідин Єрусалима та розповів про державно-церковні в Україні на сьогоднішній день.

«В Україні нараховується багато релігійних течій, проте всі вони живуть в мирі. Держава не вмішується у справи релігійних організацій, а тільки підтримує їх у благих починаннях. Переважаючою конфесією є Православна, яку опікує саме Митрополит Володимир. Завдяки його старанням Православна Церква розвивається і зміцнюється, а держава допомагає у цьому», - відзначив прем'єр-міністр.

На згадку про зустріч Микола Янович подарував Блаженнішому Патріарху шкатулку із ювілейною монетой, а Олександр Попов – статуетку небесного покровителя міста Києва – архістратига Михаїла.

Також у ході зустрічі Блаженніший Митрополит Володимир нагородив Патріарха Феофіла орденом святого апостола Андрія Первозванного.

Фото
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com