УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-РИМ. Секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ здійснив робочу поїздку до РимуЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич 31 березня здійснив робочу поїздку до Риму.

Він мав зустріч з Послом України при Святому Престолі пані Т. І. Іжевською. Під час бесіди обговорювалися питання організації святкування в травні поточного року у Римі 1150-ліття віднайдення свв. Кирилом і Мефодієм у Криму мощів святителя Климента Римського, які потому вони принесли до Вічного міста, де звершили першу Літургію церковно-слов’янською мовою. На зустрічі були присутні співробітники українського дипломатичного представництва Д. В. Воловніков та Р. В. Тодер.

Також питання майбутніх святкувань стало приводом для зустрічі з представником Папської ради по культурі монсиньйором Джакобоне та співробітником Папської ради зі сприяння християнській єдності священиком Міланом Жустом.

Того ж дня протоієрей Миколай Данилевич мав зустріч з єпископом Корсунським Нестором, до пастирської юрисдикції якого належить Італія. Під час бесіди були обговорені актуальні питання пастирської опіки православними українцями, які проживають і працюють на території Італії, Іспанії, Португалії, Франції та Швейцарії.
 
ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com