УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-ЄРУСАЛИМ. Блаженніший Митрополит Володимир мав зустріч із Єрусалимським Патріархом Феофілом III6 квітня у приміщенні Єрусалимської Патріархії відбулася зустріч Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира з Патріархом  Феофілом III.

На зустрічі також були присутні архієпископи: Полтавський і Миргородський Филип, Переяслав-Хмельницький Олександр, Мукачевський і Ужгородський Феодор, священнослужителі та паломники з України.

У ході розмови Предстоятелі Церков обговорили актуальні питання життя Православного світу на сьогоднішній день. Також у колі тем, що піднімалися, був нещодавній візит Патріарха Феофіла  до України.

Зокрема, Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви подякував  Митрополиту Володимиру за теплий прийом і можливість відвідати Святі місця України. У свою чергу Блаженніший Митрополит Володимир подякував Патріархові Феофілу за можливість відвідувати Святу Землю, яка надається численним паломникам із України.

Насамкінець, сторони обмінялися пам’ятними подарунками та привітаннями із наступаючим святтом Воскресіння Христового.
ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com