УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Благодатний вогонь прибув до УкраїниУ суботу, 23 квітня, напередодні світлого Христового Воскресіння приблизно о 21 годині делегація Української Православної Церкви на чолі із ректором Київських духовних шкіл архієпископом Бориспільським Антонієм, секретарем Предстоятеля УПЦ архієпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром та єпископом Макарівським Іларієм, що перебувала в Єрусалимі з метою доставки в Україну Благодатного вогню, урочисто внесла святиню у Центральні ворота Лаври.

Біля Святих Врат святині зустрів Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит  Володимир. Також на церемонії були присутні архієпископ Вишгородський Павел та єпископ  Васильківський Пантелеімон.

Далі на соборній площі Лаври, Блаженніший Митрополит Володимир  благословив вірян свічками запаленими  від Благодатного вогню, зі словами: «Світло Христове просвітлює усіх».

Після цього, Архіпастир роздав святиню духовенсту та вірянам. Впродовж пасхальної ночі Благодатний вогонь буде доставлений до храмів та монастирі нашої Церкви. 

Нагадаємо, що цьогоріч Благодатний вогонь зійшов у Храмі Гроба Господнього приблизно о 15 годині  за київським часом.
 
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com