УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир поздоровив дітей з функціональними обмеженнями із святом світлої Пасхи24 квітня, в день Святої Пасхи, на території Києво-Печерської Лаври (перед адміністративним корпусом Київських духовних академії і семінарії) відбулась пасхальна акція соціальної допомоги дітям із функціональними обмеженнями та їх батькам під назвою "Святий день - Великдень".

Організаторами виступили: Синодальний відділ благодійності та соціального служіння УПЦ, благочинія міста Києва та Київський міський центр соцальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Учасниками акції стали 60 дітей з різними вадами та їх батьки-клієнти "Центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей  та молоді з функціональними обмеженнями" міста Києва.

Зі словами вітання до гостей звернувся Предстоятель Українськой Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир.

«Вже не в перший рік ми зустрічаємося в цій святій Лаврі, зустрічаємося, щоби поділитися радістю про Воскреслого Господа. Я сердечно вітаю вас в цей світлий день із Пасхою Господнею, із Воскресінням Христовим, і зичу вам від Воскреслого Христа Життєдавця перш за все доброго здоров’я та спокою серця, і тоді, дасть Бог, якщо ми будемо це мати, нам буде легше нести свій життєвий хрест, який несуть усі люди і кожна людина», - сказав Первосвятитель.

Також  Блаженніший Владика окропив усіх святою водою, після чого  діти отримали із рук Предстоятеля іконочки Воскресіння Христового, паски та великодні подарунки.
 
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com