УКР РУС ENG 
   

УВАГА! 27 травня — останній день перебування ковчегу з чесною главою святої великомучениці Анастасії Узорішительниці у Миколаєві26 травня Всеукраїнський хресний хід із ковчегом з чесною главою святої Анастасії Узорішительниці прибув до Миколаєва. Митрополит Миколаївський і Вознесенський Питирим, священики єпархії та мешканці міста зустріли Святиню біля храму святителя Миколая на Набережній.

Архієрей Константинопольського Патріархату, який очолює делегацію, митрополит Апостол передав ковчег із чесною главою святої великомучениці Анастасії Узорішительниці митрополиту Питириму, який, у свою чергу, під спів тропаря угодниці Божій, приніс його до Миколаївського храму. Тут було відправлено подячний молебень.

Після чого Хресний хід пройшов центральною вулицею Миколаїва до кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці, де також був відправлений молебень, а чесні мощі встановлені для поклоніння віруючих.

Звернення митрополита Питирима до віруючих та слово-відповідь митрополита Апостола читайте тут >>>

З 28 по 29 травня ковчег із чесними мощами святої великомучениці Анастасії Узорішительниці перебуватиме в Одесі.

Читайте також:

МИКОЛАЇВСЬКА ЄПАРХІЯ. Ковчег із чесною главою святої Анастасії Узорішительниці було принесено до Ольшанської виправної колонії №53 >>>

Графік перебування в Україні чесної глави святої великомучениці Анастасії Узорішительниці >>>

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com