УКР РУС ENG 
   

Мощі Анастасії Узорішительниці відвідали Львівську обласну клінічну лікарню1 червня, біля входу до лікарні архієпископа Львівського і Галицького Августина, єпископа Дрогобицького Філарета, архімандрита Германа, насельника Свято-Анастасіївського Патріаршого монастиря (Греція), який супроводжує мощі святої великомучениці Анастасії у подорожі по Україні, зустрічали представники адміністрації лікарні, корпорація лікарів і пацієнти закладу.

Архієпископ Августин звернувся до присутніх зі словом, зокрема він сказав: «За благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира мощі святої великомучениці Анастасії Узорішительниці необхідно привезти  в центральну лікарню міста.  Це відбулось також на прохання вікарного єпископа Львівської єпархії Преосвященнішого єпископа Філарета, який водночас є Головою Синодального відділу з питань охорони здоров’я та пастирської опіки.

В Греції святу Анастасію Узорішительницю ще називають «Фармаколітрія», тобто «Та, що змішує ліки». І дійсно, за своє життя свята Анастасія не просто відвідувала ув’язнених, вона лікувала їх власними засобами, коли вони хворіли. Тому слушно, що мощі святої ми привезли для поклоніння лікарів та їх пацієнтів».

Після молебню до святої великомучениці, який супроводжувався співом на грецькій мові хористів архієрейського хору під керівництвом протодиякона Валерія Калінчука, всі присутні підходили до ковчега, шанобливо прикладалися до мощей. Під час цього було прочитано житіє святої
Анастасії.

Після цього хресна хода з мощами продовжила свій шлях по місту Львову.
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com