УКР РУС ENG 
   

ЛЬВІВ. Мощі святої великомучениці Анастасії відвідали Спасо-Преображенський монастир єпархіїШлях всеукраїнського хресного ходу з мощами святої великомучениці Анастасії Узорішительниці не міг обминути Львівський Свято-Преображенський жіночий монастир.

Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина, архімандрита Германа, насельника Свято-Анастасіївського Патріаршого монастиря (Греція), митрофорного протоієрея Володимира Шарабуру та інших гостей зустрічали настоятелька обителі, всечесна ігуменя Варвара (Щурат-Глуха), духівник монастиря протоієрей Зиновій Курило і насельниці монастиря.

Дорогу до домової церкви обителі, де приготували місце для мощей, сестри прикрасили квітами. Після молебню святій великомучениці усі присутні молитовно приклалися до мощей.

Архімандрит Герман сказав: «Можна вважати чудом те, що сьогодні свята Великомучениця завітала у цю скромну святу обитель. Може ви вважаєте, що ваша обитель є маленькою, але вона велика перед Богом –  така тут відчувається благодать. Перед Престолом Господнім свята Анастасія молиться за вас, і хай її святі молитви укріплюють вас».

Потім архімандрит Герман оглянув келії і приміщення монастиря.
 
Прес-служба Львівської єпархії
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com