УКР РУС ENG 
   

Ковчег із чесною главою святої Анастасії Узорішительниці повезли до Львова1 червня  мощі святої великомучениці Анастасії Узорешительниці прибули у м. Львів в рамках Всеукраїнського хресного ходу.

Біля Свято-Георгіївської церкви, яка тимчасово виконує функції кафедрального собору Львівської єпархії святиню зустрічали архієпископ Львівський і Галицький Августин, єпископ Дрогобицький Філарет, настоятель храму протоієрей Роман Коломийчук, духовенство єпархії і численні вірні.

Після того, як владики шанобливо приклалися до чесної глави святої великомучениці Анастасії Узорешительниці, архієпископ Августин прийняв ковчег з мощами з рук настоятеля монастиря святої Анастасії митрополита Мілітійського Апостола, який супроводжує святиню в Україні.

Під урочистий дзвін та спів духовенства святиня була внесена у храм і встановлена на аналої. Високопреосвященніший  митрополит Мілітійський Апостол у співслужінні архієпископа Августина, єпископа Філарета і духовенства єпархії звершили молебень до святої великомучениці Анастасії.

Потім Владика митрополит привітав вірян і сказав, що патріарх Варфоломій з радістю відгукнувся на прохання Священного Синоду і Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира і дозволив привезти в Україну таку велику святиню. «Ми дуже хотіли, —  підкреслив митрополит Апостол, —  щоб благочестивий український народ міг помолитися біля мощей святої великомучениці Анастасії. Нам відомо про негаразди, які сьогодні турбують Православну Церкву в Україні, і ми молимося, щоб свята Анастасія допомогла зруйнувати узи розколів. Ми вітаємо всіх, хто прийде помолитися до святої Анастасії, хай вони відчують благодать, що ллється від мощей. Хай знають, що двері істинної Церкви Христової завжди відчинені для усіх, і хай запанує мир».

У відповідь архієпископ Августин висловив слова глибокої вдячності Патріарху Варфоломію за його дозвіл привести мощі, а також митрополиту Апостолу і усім, хто їх супроводжує у подорожі. Владика митрополит благословив усіх присутніх і вірні почали прикладатися до святині.

Прес-служба Львівської єпархії


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com