УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир вклонився мощам святої великомучениці Анастасії та подякував митрополиту Мелітійському Апостолу за духовну підтримку українського народуПеред тим, як вирушити до аеропорту, делегація Константинопольського Патріархату, що супроводжувала мощі святої великомучениці Анастасії Узорішительниці під час Хресної ходи Україною, зустрілася з Предстоятелем Української Православної Церкви.

Блаженніший Митрополит Володимир подякував за надану можливість вклонитися святині та духовну підтримку українського народу, особливо тих, хто перебуває «в узах». Він висловив сподівання, що завдяки молитвам святої, Господь приведе їх в розуміння Істини. На увагу до церковних заслуг Предстоятель УПЦ нагородив митрополита Мелітійського Апостола орденом святого апостола Андрія Первозваного.

Вітаючи Блаженнішого Митрополита Володимира, митрополит Апостол передав щиру повагу та любов до Української Православної Церкви та її Предстоятеля від Константинопольського Патріарха Варфоломея та поділився своїми враженнями від відвідин єпархій УПЦ. Він також зазначив, що мощі святої вперше за 11 століть покинули Грецію, щоб відвідати Україну.

У домовому храмі Блаженніший Митрополит Володимир вклонився святим мощам та передав їх митрополиту Апостолу. Цього ж дня мощі святої великомучениці Анастасії повернулися до Свято-Анастасієвського Патріаршого монастиря в Салоніках (Греція).

ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com