УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви прийняв міністра оборони України17 червня, у Предстоятельській резиденції у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулась зустріч Блаженнішого Митрополита Володимира з  міністром оборони України Михайлом Єжелем.

На зустрічі також були присутні: голова Синодального по відділ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин, а також співробітники відділу та міністерства.

У ході бесіди були обговорені деякі питання  співробітництва Української Православної Церкви та Збройних сил України. Зокрема пан міністр торкнувся питання підвищення духовності військовослужбовців та висловив намір про відкриття молитовень у кожній військовій частині.  Також Михайло Броніславович позитивно оцінив роботу владики Августина  як голови Військового відділу.

У ході зустрічі Блаженніший Владика удостоїв Михайла Єжеля орденом Святого рівноапостольного князя Володимира та побажав Божої допомоги на кожному кроці життя і у трудах на благо Церкви і Батьківщини.

Насамкінець, сторони обмінялися подарунками – Блаженніший Владика подарував гостю ікону Божої Матері «Києво-Печерська», а міністр – модель танку, виготовленого з гільз.
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com