УКР РУС ENG 
   

Святіший Патріарх Кирил привітав Блаженнішого Митрополита Володимира з 45-річчям архієрейської хіротоніїЙого Блаженству, Блаженнішому Володимиру,
Митрополиту Київському і всієї України

Ваше Блаженство, дорогий Владико!

Сердечно вітаю Вас із 45-річчям від дня архієрейської хіротонії.

Згадуючи свій життєвий шлях, цілком присвячений служінню Церкві Христовій, Ви нині маєте можливість сказати разом із святим псалмоспівцем Давидом: «Господи Боже Сил, блаженна людина, що надіється на Тебе» (Пс. 83:13).

З благої та досконалої волі Вседержителя, що направляє кожну людину до вічного спасіння, Вас було поставлено на свічницю єпископського служіння в тому самому віці, в якому розпочав Свою проповідь Пастиреначальник і Господь наш Ісус Христос.

Відтоді, ревно виконуючи все різноманіття покладених на Вас послухів, як у своїй країні, так і за її межами, Ви свідчите світові про істинність православної віри. Майже десять років Ви очолювали Московські духовні школи, займаючись науковою та викладацькою діяльністю. Ви чимало потрудилися на посаді Керуючого справами Московської Патріархії.

У непрості для нашої країни роки суспільних змін за Промислом Божим Вас було обрано Предстоятелем Української Православної Церкви. Вже два десятиліття Ви несете цей нелегкий хрест, навчаючи чудовими проповідями і особистим прикладом виконання заповідей Господніх свою багатомільйонну паству бути сіллю землі і світлом світу (див. Мф. 5:13-14).

Розсудливість, архіпастирська мудрість і вірність Христові за різних обставин, серед розбіжностей і розділень, зробили подвиг Вашого служіння відомим у всьому православному світі. Ви здобули повагу кліру та любов пастви, авторитет у цивільної влади та світського суспільства, зберігаючи на українській землі великі традиції стародавньої Святої Русі.

У цей знаменний для Вас день підношу молитви до Єдиного в Трійці Бога, що Йому ми поклоняємося, про дарування Вам миру, невичерпної духовної радості й міцності тілесних сил для успішного продовження Вашого високого служіння на благо Української Православної Церкви.

З братською у Христі любов'ю,

+КИРИЛ, ПАТРІАРХ МОСКОВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСІ

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com