УКР РУС ENG 
   

Завершено акредитацію журналістів для висвітлення подій, пов’язаних із візитами в Україну Святішого і Блаженнішого Католикоса-Патріарха всієї Грузії Іллі II та Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила (+ СПИСОК)Напередодні святкування Дня Хрещення Русі у Києві відбудеться зустріч двох Патріархів – Святішого і Блаженнішого Католикоса-Патріарха всієї Грузії Іллі II, який прибуде з візитом до України 25 липня 2011 р., і Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила (прибуває до Києва 26 липня 2011р.).

27 липня, у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, Святіший Патріарх Кирил, Святіший і Блаженніший Патріарх Ілля II і Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відправлять молебень біля пам’ятника Хрестителю Русі на Володимирській гірці.

У богослужінні візьмуть участь члени Священного Синоду, собор ієрархів і духовенства з України, Росії та Грузії, миряни. Також цього дня у Києво-Печерській Лаврі відбудеться чергове засідання Священного Синоду РПЦ.

28 липня, у день святкування Хрещення Русі, на Соборній площі Києво-Печерської Лаври буде відправлена святкова Божественна літургія.

Читайте також:

Список ЗМІ і журналістів, акредитованих на події, що відбуватимуться в рамках візитів Патріарха Грузинького Ілії і Святішого Патріарха Кирила 25 – 30 липня 2011р. >>>


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com