УКР РУС ENG 
   

Делегація Української Православної Церкви на чолі з Блаженнішим Митрополитом Володимиром зустрічала Патріарха-Католікоса всієї Грузії Іллю II в аеропорту «Бориспіль»25 липня до столиці України прибув Предстоятель Грузинської Православної Церкви Святіший і Блаженніший Патріарх-Католикос всієї Грузії, архієпископ Мцхетський і Тбіліський, Митрополит Піцундський і Сухумо-Абхазький Ілія II. Разом із Патріархом Іллею до Києва прибула делегація Грузинського Патріархату.

В аеропорту «Бориспіль» Патріарха-Католикоса зустрічали Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, митрополити: Луганський і Алчевський Іоаннікій,  Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, ректор КДАіС архієпископ Бориспільський Антоній, а також духовенство Київської єпархії.

Сьогодні  Предстоятель Грузинської Православної Церкви відвідає Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де, зокрема, очолить молебень на соборній площі та зустрінеться із Блаженнішим Митрополитом Володимиром.

Детальніше з програмою візиту можна ознайомитися ТУТ 
ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com