УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Католікос-Патріарх всієї Грузії Ілля II відвідав Свято-Іллінський храм столиці26 липня, під час офіційного візиту до України з нагоди святкування дня тезоіменитства Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, Святіший і Блаженні ший Католікос-Патріарх всієї Грузії Ілля відвідав Свято-Іллінський храм міста Києва.

Патріарха-Католікоса супроводжував митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон.

Патріарх Ілля II ознайомився з життям найдревнішого храму міста Києва, мав можливість помолитися біля храмових святинь.

Зустрічав високого гостя настоятель парафії Пророка Божого Іллі, секретар Київської Митрополії, благочинний міста Києва, професор протоієрей Віталій Косовський.

«Ми раді Вас вітати в цьому древньому Свято-Іллінському храмі - першому православному храмі Київської Русі, храмі, присвяченому Вашому небесному покровителю. Увійдіть, Ваше Святосте, у наш храм і вознесіть Ваші первосвятительські молитви про здоров’я та благополуччя наших народів України і Грузії», - сказав отець Віталій, зустрічаючи Святішого Владику.

В свою чергу, Святіший Патріарх Ілля ІІ, звертаючись ло присутніх, сказав наступне: «Я з великою радістю відвідую цей храм і сердечно дякую Блаженнішому Митрополиту Володимиру за прийом. Сподіваюсь, що вікові і братські відносини, котрі існували між нами, будуть й надалі існувати, і сподіваюсь, що благодать Пресвятого Духа об’єднає Церкву України, і так як  Господь Іісус Христос є єдиним Пастирем, так і буде одна паства і одна віра».

На згадку про відвідання отець Віталій подарував Грузинському Патріархові старовинну ікону роботи українських майстрів.

Постійна адреса матеріалу >>>

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com