УКР РУС ENG 
   

УВАГА! З 25 по 2 жовтня 2011 року відбудеться Військове паломництво на Святу ЗемлюЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира Синодальний відділ Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України з 25 вересня по 2 жовтня 2011 року проведе паломницьку поїздку для офіцерів Збройних Сил України на Святу Землю, приурочену до свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Підчас паломництва планується відвідати православні святині Святої Землі та гори Сінай.

Відвідування святих місць є невід’ємною часткою духовного життя для кожного християнина, адже паломництво дає віруючому можливість отримати невимовну допомогу Господа, доторкнутися до найвеличніших святинь.

Синодальний військовий відділ УПЦ неодноразово проводив паломництва військових до Святих місць України, але можливість відвідати Святу Землю з’явилася вперше. Це стало можливим завдяки сприянню низки державних та громадських установ та організацій, як в Україні, так і в Ізраїлі. Завдяки такій підтримці, загальна вартість поїздки, враховуючи переліт та проживання значно нижча ніж в агентствах, які організують поїздки до Святої Землі.

В програму паломництва входить відвідування християнських святинь Єрусалиму, Віфлеєму, Галілеї, підйом на гору Фавор та Синай.

27 вересня паломники візьмуть участь у святковому богослужінні Патріарха Ієрусалимського Феофіла на Гробі Господньому на честь свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.

Духовну опіку над паломниками здійснюватиме Голова Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин та два священики Відділу, які до того ж є офіцерами

Також у програму поїздки входять відвідування фортеці Массада в Іудейський пустелі та музею Холокосту.

За більш детальною інформацію просимо звертатися до Військового відділу за телефоном - (044) 254-31-31 або за електронною поштою: mildep1957@ukr.net.
 
Докладну програму поїздки читайте ТУТ >>>

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com