УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви зустрівся з Главою УГКЦ Святославом (Шевчуком)23 серпня, Блаженніший Митрополит Київськийі всієї України Володимир у своїй резиденції у Києво-Печерській Лаврі прийняв  Главу Української  Греко-Католицької Церкви Святослава (Шевчука), якого супроводжував секретар Синоду УГКЦ єпископ Богдан (Дзюрах).   

Блаженніший Митрополит Володимир привітав нового Главу УГКЦ з обранням на це служіння й висловив сподівання, що відносини між Українською Православною Церквою та Українською Греко-Католицькою Церквою будуть конструктивними, буде зберігатись міжконфесійний мир і злагода.

Владика Святослав подякував за слова вітання й наголосив, що Блаженніший Митрополит Володимир є «духовним батьком більшої частини українського народу». Також він поздоровив Владику Володимира із 45-річчям архієрейської хіротонії та присвоєнням звання "Герой України".

Під час бесіди були обговорені питання можливої співпраці обох Церков у галузі богословської освіти. Сторони обмінялись думками щодо подальшого розвитку українського богослов’я.

Була також підкреслена необхідність примирення між вірними обох Церков. У зв’язку з цим, було домовлено, що надалі всі проблемні питання у взаємовідносинах будуть вирішуватись у робочому порядку.

Бесіда пройшла в атмосфері доброзичливості й відкритості. На завершення зустрічі сторони обмінялись пам’ятними подарунками.

Зі сторони Української Православної Церкви у зустрічі взяв участь Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко, секретар ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, голова Служби протоколу Київської Митрополії протоієрей Валерій Кравець та завідуючий Канцелярії Київської Митрополії архімандрит Аркадій (Демченко).Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com