УКР РУС ENG 
   

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Володимира з нагоди відкриття виставки «Шевченкові скарби», присвяченої 20-й річниці Незалежності України.ГЕНЕРАЛЬНОМУ ДИРЕКТОРУ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО
ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ»
ДОВГОШИЇ П. О.


Шановний Павло Олександровичу!

Сердечно вітаємо Вас, працівників заповідника та мешканців Переяслава-Хмельницького з відкриттям виставки «Шевченкові скарби», присвяченої 20-й річниці Незалежності України.

Виставка презентує прижиттєві видання, газетні та журнальні публікації творів Т. Г. Шевченка, репродукції його малюнків, унікальні дореволюційні видання «Кобзаря» тощо.

Творчість Шевченка – це чаруюча простота і непримхливість, як сама душа українського народу – душа глибокого християнського світосприйняття, яким і живе Україна.

В цьому році ми відзначаємо 450-річчя написання Пересопницького Євангелія. З цієї нагоди Українська Православна Церква здійснила факсимільне видання цієї унікальної пам’ятки. На знак глибокої поваги Ми передаємо в дар Музею Заповіту м. Переяслава-Хмельницького примірник Пересопниці та декілька раритетних екземплярів з Нашої власної Шевченківської колекції.

В ці дні закликаємо всіх піднести молитви до Господа, щоби Він благословив всіх нас, послав нашій Державі мир, злагоду та процвітання.
З повагою,

+ВОЛОДИМИР

Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com