УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Голова Синодального військового відділу УПЦ представив керівництву 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України нового настоятеля храму, що діє на базі підрозділа26 серпня голова Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин відвідав 6-й навчальний артилерійський полк 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, який дислокується в с. Дівички Київської області.

Під час зустрічі з командиром полку полковником С.А. Барановським були обговорені питання духовно-пастирської опіки віруючих військовослужбовців та аспекти духовно-морального виховання особового складу.

Владика помолився в полковому храмі, відвідав підрозділи частини, та відрекомендував командуванню священика Андрія Вороніна, який призначений відповідальним Української Православної Цекрви за духовно-пастирську опіку віруючих військовослужбовців і мешканців військового містечка.

ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com