УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Намісник Свято-Троїцького Іонинського монастиря столиці став єпископом Обухівським10 вересня, у день вшанування Собору преподобних отців Києво-Печерських, які у Дальніх Печерах  почивають, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.

Йому співслужили митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій,  архієпископи: Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Бориспільський Антоній, єпископи: Cєверодонецький і Старобільський Агапіт, Ніжинський і Прилуцький Іриней, Макарівський Іларій, Яготинський Серафим, Олександрійський і Світловодський Антоній, Васильківський Пантелеімон, Дрогобицький Філарет.

За  богослужінням собор архієреїв висвятив  у  сан єпископа намісника Свято-Троїцького Іонинського чоловічого монастиря столиці та голову Синодального відділу  у справах молоді архімандрита Іону (Черепанова). Згідно з рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви, який відбувся під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира 26 серпня 2011 року, висвячений архієрей носитиме титул «Обухівський» (журнал №62).

Після відправи Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до рукопокладеного єпископа зі словом настанови та вручив йому архієрейський жезл, після чого, владика Іона благословив вірян.

Напередодні ввечері, у залі засіданнь Священного Синоду УПЦ, що при предстоятельській резиденції у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, відбулося наречення архімандрита Іони (Черепанова)  у єпископа Обухівського.

***
 
Єпископ Іона народився у 1971 роцi в мiстi Києві. Духовну освіту здобув у Київських духовних школах. Також навчався у Київському медичному інституті ім.. О.О. Богомольця. У 1992 році зачислений до числа братії Києво-Печерської Лаври, у 1993-му – переведений до Іонинського монастиря. 1995 року прийняв чернецтво з нареченням імені Іона на честь преподобного Іони, засновника Іонинського монастиря. Того ж року висвячений у ієродиякона, а згодом у ієромонаха. У 1999 році призначений намісником Свято-Троїцького Іонинського монастиря. 2010-го року призначений головою Синодального відділу у справах молоді.

ФоторепортажКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com