УКР РУС ENG 
   

17.10.2006. ПОЛТАВА-МОСКВА. Голова Синодального місіонерського відділу УПЦ взяв участь у науково-практичній конференції «Сучасні методи місіонерської діяльності»У четвер, 12 жовтня, в актовому залі Паломницького центру Московського Патріархату відкрилася науково-практична конференція «Сучасні методи місіонерської діяльності». Організатори форуму, а це співробітники місіонерського відділу Руської Православної Церкви, запросили представників християнського руху «Альфа-курс» з Великобританії. У конференції взяли участь 140 представників з 34 областей Росії, Білорусі й України, з них понад 40 священнослужителів.

Українську Православну Церкву на форумі представляв голова Синодального відділу релігійної освіти, місіонерства та катехізації УПЦ архієпископ Полтавський і Кременчуцький Филип.

Сучасний місіонерський курс «Альфа» розробляється в Англіканській Церкві з кінця 70-х років. Він побудований на євангельських засадах і орієнтований, головним чином, на нецерковну аудиторію. Нині «Альфа-курс» проводиться в 163 країнах світу, в церквах різних деномінацій. За останні десять років у ньому взяли участь понад 8 мільйонів чоловік, багато з яких (30-50%) згодом повірили у Бога та прийшли до Церкви.

За словами одного з координаторів «Альфа-курсу» англіканського священика Джона Валентайна, цей курс не є конфесійним вченням. На ньому не обговорюють питання Таїнств, Літургії та інших догматичних і еклезіологічних моментів, що розрізняють християнські деномінації. Саме тому «Альфа-курс» може бути сприйнятий людиною будь-якої конфесії - від православних і католиків до протестантів.

Докладніше про подію читайте на Інтернет-порталі «Православіє в Україні».

 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com