УКР РУС ENG 
   

20.10.2006. КИЇВ. Відбулися збори священиків, відповідальних за роботу з військовослужбовцямиУ четвер, 19 жовтня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та за ініціативою Синодального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України, в актовому залі Київської духовної академії розпочали свою роботу збори священиків, відповідальних за роботу з військовослужбовцями. У заході беруть участь духовенство з різних єпархій УПЦ та представники державної влади, військових і силових структур України.

Робота зборів розпочалася виступом голови Синодального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями нашої держави архієпископа Львівського і Галицького Августина. Владика зачитав вітання Блаженнішого Митрополита Володимира учасникам зборів, а також виголосив доповідь на тему «Робота священика по духовній опіці військовослужбовців у Збройних cилах та інших військових формуваннях України». Владика у виступі охарактеризував сучасний стан відносин Української Православної Церкви з різними силовими структурами нашої країни.

Крім архієпископа Августина з доповідями виступили народний депутат України Ю.Болдирєв, секретар військового відділу, капітан 1-го рангу В.Кулакевич та співробітник військового відділу диякон Віктор Яценко.

Сьогодні, 20 жовтня, збори продовжились у Національній академії оборони України. Після зборів учасники конференції відвідають полігон МВС України, де буде відслужено молебень у польовому храмі святого архістратига Михаїла. Згодом вони ознайомляться з сучасним озброєнням та проведуть бесіди з військовослужбовцями.

Докладніша інформація про збори військових священиків буде розміщена на нашому сайті дещо пізніше. 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com