УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви мав зустріч з послом Сполучених Штатів Америки в нашій країніУ п'ятницю, 9 лютого, Блаженніший Митрополит Володимир у своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі прийняв посла Сполучених Штатів Америки в Україні пана Вільяма Тейлора.

Зустріч відбулася на прохання дипломата, який обіймає посаду Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні з червня минулого року. Під час розмови Владика Володимир розповів про церковне життя в Україні та відносини Церкви і держави. Саме це найбільше цікавило Вільяма Тейлора. Не обійшли вони і тему розколу в Українській Православній Церкві. Предстоятель пояснив його причини та висловив надію, що з Божою допомогою ця проблема вирішиться. Він також наголосив, що держава не повинна втручатися у церковні справи, вона може лише підтримувати Церкву у здійсненні її духовної місії.

На добру згадку про зустріч Блаженніший Митрополит Володимир подарував послу Сполучених Штатів фотоальбом про найдревнішу православну святиню - Києво-Печерську Лавру та аудіокасету з українськими народними піснями.

«Я радий нагоді більше дізнатися про релігійне життя в Україні, - сказав гість. - Це допоможе мені усвідомити ту важливу роль, яку Українська Православна Церква відіграє в суспільстві. Для мене це також чудова нагода відвідати таке прекрасне і святе місце, як Києво-Печерська Лавра. Вона має велике духовне значення для всіх українців. Мені було приємно сьогодні спілкуватися з Його Блаженством».

Пан Тейлор зазначив, що Блаженнішого Митрополита Володимира знають закордоном, як мудрого архіпастиря, блискучого богослова, проповідника та місіонера. Він також розповів Предстоятелю про життя українців, які сьогодні мешкають у Сполучених Штатах. 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com