УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулась презентація Молитвослову для незрячихЗа благословенням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України в рамках проекту «Побачити Бога кінчиками пальців» в Синодальному залі резиденції Предстоятеля УПЦ відбулась презентація першого видання Молитвослову для незрячих.

Це видання, за благословенням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира та за сприяння митрополита Луцького і Волинського Нифонта, було підготовлено і видано у Волинській єпархії священиком Валентином Марчуком. Молитвослов є довгоочікуваним першим виданням з числа запланованих до видавництва видань для незрячих людей.

На урочистостях крім Предстоятеля УПЦ і владики Нифонта були присутні отець Валентин Марчук та священики і громадські діячі, що брали участь у підготовці видання Молитвослову. Прибули також і віруючі з Волині.

«Фізична сліпота - це велике страждання для людини. Цих людей багато. І більшість з них - глибоко віруючі люди, адже страждання наближає до Бога. Вони потребують нашої уваги й допомоги. Хоч вони не мають фізичного зору та наділені іншим - духовними очима, і це дає їм можливість пізнати Бога. Молитвослов, щойно надрукований у кількості 650 примірників стане доброю допомогою на шляху до духовної досконалості», - сказав Митрополит Володимир.

Не залишатися байдужими до проблеми незрячих людей на Україні - позиція Української Православної Церкви, і допомога незрячим стає для Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври доброю традицією. Так, в рамках проекту «Побачити Бога кінчиками пальців», 15 жовтня 2006 року, в монастирі пройшов благодійний вечір, на якому незрячі дітки зі спільноти «Світ на дотик» з рук Блаженнійшого Володимира отримали в подарунок унікальні рельєфні ікони, створені спеціально для сліпих.   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com