УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбулася зустріч ректора Київської духовної академії с представниками посольства Грецької республіки в УкраїніУ вівторок, 20 березня, голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ, ректор Київської духовної академії професор протоієрей Миколай Забуга прийняв у Києво-Печерській Лаврі радника Надзвичайного і Повноважного посла Грецької республіки в Україні з питань економіки та торгівлі пана Христоса Лелемпсіса та провідного спеціаліста управління по розвитку співпраці Греції з іншими країнами Анну Константініду.

Головною темою бесіди став обмін студентами між українськими та грецькими духовними школами. Ректор Київської духовної академії розповів гостям про умови перебування юнаків із Греції в столиці; на його думку, важливим моментом є те, що семінарія та академія знаходяться на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Це дає можливість грецькій молоді не лише опановувати книжкові богословські знання, але й молитися біля нетлінних мощей святих угодників, а також бути свідками збереження та передачі з покоління в покоління стародавніх лаврських богослужбових традицій.

«Дуже добре, що віруюча молодь з Греції молиться за богослужіннями, які очолює Предстоятель Української Православної Церкви, - сказав зокрема отець Миколай. - У Києві відбувається чимало епохальних подій у житті Церкви, тож Ваші православні юнаки є учасниками важливого для православної свідомості історичного процесу». Гості подякували ректору духовних шкіл за гостинність. «Я переконаний, що роки, проведені громадянами нашої країни у цих стародавніх стінах, назавжди залишаться у пам'яті золотими», - відзначив пан Христос Лелемпсіс.

Сторони висловили спільну зацікавленість у продовженні та розвитку співпраці між країнами по обміну студентами.

Після завершення зустрічі представники грецького посольства відвідали храми Києво-Печерської Лаври.

 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com