УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир на чолі паломницької групи з України перебуває на Святій ЗемліУ вівторок, 1 травня, розпочався паломницький візит Предстоятеля Української Православної Церкви на Святу Землю. З 1 на 2 травня Блаженніший Митрополит Володимир звершив нічну Божественну літургію в Кувуклії Гробу Господнього. Йому співслужили ієрархи та священики - члени паломницької групи, а також клірики Єрусалимьскої Православної Церкви.

Під час богослужіння Блаженніший Митрополит молився за український народ і керівників держави, а також прочитав поминальні запосочки, що надходять на електронну адресу інформаційного порталу «Православіє в Україні» (news@orthodoxy.org.ua).

У середу, 2 травня, паломницьку групу з України на чолі з Блаженнішим Митрополитом Володимиром прийняв в Єрусалимській Патріархії Блаженніший Патріарх Феофіл III.

Предстоятель Української Православної Церкви подякував йому за великоднє привітання, яке Патріарх передав разом із лампадою з Благодатним вогнем через намісника Києво-Печерської Лаври архієпископа Вишгородського Павла.

Нагадаємо, що саме він (архієпископ Павел) з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира привіз Благодатний вогонь в Україну.

Предстоятелі також обговорили співпрацю між двома Церквами. Блаженніший Патріарх Феофіл запевнив Його Блаженство у тому, що і надалі в храмах і монастирях Єрусалимської Православної Церкви будуть радо приймати паломників із України.

3 і 4 травня паломники разом із Митрополитом Володимиром відвідали Фавор і Назарет, які пов’язані з земним життям Спасителя.

 

Більш докладна інформація про перебування українських паломників на Святій Землі з'явиться на нашому сайті пізніше - після повернення. 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com