УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви пом’янув співвітчизників, які загинули під час Великої Вітчизняної війниУ середу, 9 травня, з нагоди 62-річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні, Блаженніший Митрополит Володимир молитовно вшанував пам'ять тих, хто у далекі 40-ві минулого століття не повернувся з фронту.

Цього дня до столичного парку Слави разом з Предстоятелем Української Православної Церкви прийшли голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами України та іншими військовими формуваннями архієпископ Львівський і Галицький Августин, намісник Києво-Печерської Лаври архиєпископ Вишгородський Павел, керуючий справами УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан, завідувач канцелярії Київської Митрополії єпископ Бориспільський Антоній, ректор Київської духовної академії і семінарії протоієрей Миколай Забуга.

На заході також були присутні керівники інших Синодальних відділів нашої Церкви. Молилися разом з Предстоятелем і двоє фронтовиків у священному сані: протоієрей Роман Косовський і протодиякон Борис Крамаренко.

Традиційно щороку, 9 травня, щоб ушанувати загиблих воїнів і помолитися про здоров'я фронтовиків, до парку Слави разом зі Священноначаллям приходять студенти Київських духовної академії та семінарії.

«Молоді не мають право забувати подвиги своїх дідів, і саме завдяки нашим молитвам пам'ять про них передається з покоління в покоління», - відзначив Блаженніший Митрополит Володимир у розмові з журналістами.

Архіпастир звершив біля обеліску заупокійну літію, після чого поклав до пам'ятника вінок із живих квітів.

Цього ж дня Предстоятель звернувся до вірних чад Української Православної Церкви з нагоди святкування Дня перемоги.

 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com