УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У рамках робочого візиту в Україну відбулася зустріч представників Німецької Євангелічної Церкви з Блаженнішим Митрополитом ВолодимиромКомісія Німецької Євангелічної Лютеранської Церкви із взаємодії з християнськими Церквами перебувала в Україні з 3 по 10 травня. До її складу входили пастори й богослови лютеранських навчальних закладів Німеччини, Словаччини, Франції й Африки.

7 травня члени делегації зустрілися з ректором і викладачами Київської духовної академії й семінарії. У ході бесіди був покладений початок діалогу між богословськими навчальними закладами України й країн Західної Європи.

Також члени комісії зустрілися з головою Синодального відділу благодійності і соціального служіння протодияконом Сергієм Косовським. Отець Сергій розповів історію становлення соціальної роботи УПЦ після падіння комуністичного режиму, відзначив факт участі доброчинних організацій Німеччини у розвитку церковної благодійності в Україні, побажав успіхів у зміцненні братніх відносин не лише на вищому церковному рівні, а й на рівні парафій і священнослужителів.

Комісія також відвідала офіс Міжцерковного благодійного фонду «Віра. Надія. Любов.», де директор протодиякон Іоанн Діденко розповів гостям про діяльність організації. Під час зустрічі були досягнуті домовленості про співпрацю в рамках фінансування соціально-благодійних проектів.

8 травня делегацію Лютеранської Церкви прийняв Блаженніший Митрополит Володимир. У ході бесіди з членами комісії Предстоятель відзначив укріплення міжцерковних відносин між УПЦ і НЕЛЦУ на рівні дияконії (церковного соціального служіння), у галузі богослов'я й обміну студентами духовних шкіл. Сторони обмінялися пам'ятними подарунками й побажали одне одному здоров'я й багатоліття.

Також комісія відвідала парафії УПЦ, які ведуть активну соціально-благодійну діяльність. 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com