УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію разом з Главою Руської Православної Церкви Закордоном митрополитом ЛавромСвяткова Літургія відбулася сьогодні, 24 травня, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври. Першосвятителям також співслужили митрополит Чернівецький та Буковинський Онуфрій, архієпископ Львівський і Галицький Августин, намісник Києво-Печерської Лаври архієпископ Вишгородський Павел, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, єпископ Бориспільський Антоній та численне духовенство.

Співслужіння за Божественною літургією відбулося в рамках візиту митрополита Лавра в Україну після підписання Акту про канонічне спілкування, що мало місце в Москві 17 травня. Блаженніший Митрополит Володимир, вітаючи високого гостя, наголосив на важливості об'єднання розділених частин Руської Церкви. Митрополит Лавр розповів, що вірні Руської Церкви Закордоном довго чекали на можливість молитися разом у найдавнішій святині Київської Русі - Печерській Лаврі. Митрополит Онуфрій, голова Канонічної комісії при Священному Синоді УПЦ, коментуючи візит Предстоятеля Руської Православної Церкви Закордоном до України, зазначив, що це дійсно епохальна подія, яку віруючі обох Церков чекали близько вісімдесяти років.

В подальшій програмі візиту - поїздки київськими святинями, зустріч зі студентами Київських духовних шкіл та подорож до Почаївської Лаври.

Фоторепортаж з літургії дивіться на порталі "Православіє в Україні"

Фото Максима Брусніки 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com