УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА-РУМУНІЯ. Блаженніший Митрополит Володимир висловив співчуття з приводу кончини Предстоятеля Румунської Православної ЦерквиБлаженніший Архієпископ Бухарестський, Митрополит Мунтенський і Добруджийський Феоктист (Арепашу) упокоївся на 93-му році життя.

У зверненні Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира на ім'я Місцеблюстителя Патріаршого престолу Румунської Православної Церкви зокрема йдеться: «З почуттям глибокої скорботи ми одержали звістку про кончину Його Блаженства, Блаженнішого Феоктиста, Архієпископа Бухарестського, Митрополита Мунтенського і Добруджийського, Патріарха Румунського.

Більше 20 років він очолював Румунську Православну Церкву. Блаженніший Патріарх Феоктист здобув величезну любов архієреїв, священнослужителів і пастви. Його ім'я як видатного ієрарха, проповідника і богослова було відоме не лише в Румунії, але й далеко за її межами.

Від імені всієї повноти Української Православної Церкви висловлюємо щирі співчуття єпископату, духовенству та всім вірним чадам Румунської Православної Церкви.

Милосердний Господь, Владика Неба й землі, прийми новопреставленого Блаженнішого Патріарха Феоктиста в оселях праведних. Вічна йому пам'ять!»


 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com