УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-ЄРУСАЛИМ. Блаженніший Митрополит Володимир молився у храмі Руської Духовної МісіїУ п'ятницю, 17 серпня, перебуваючи з паломницьким візитом на Святій Землі, Предстоятель Української Православної Церкви завітав до штаб-квартири Руської Духовної Місії в Єрусалимі. Блаженнішого Владику гостинно зустрічали начальник Місії архімандрит Тихон (Зайцев) та сестри Горненьського жіночого монастиря.

У співслужінні місцевого духовенства Блаженніший Митрополит Володимир звершив у храмі на честь святої Марії Магдалини Божественну літургію.

За словами самого Архіпастиря, це місце відіграло в його житті велику роль, адже декілька років він обіймав посаду заступника начальника Руської Духовної Місії в Єрусалимі.

«Я вдячний Богові за те, що маю можливість молитися за своїх співвітчизників не лише на безкрайніх просторах України, але й у місцях, якими у свій час ходив Спаситель світу Ісус Христос, - сказав Предстоятель Української Православної Церкви під час розмови з журналістами, які традиційно супроводжують його під час подорожей. - Коли я потрапляю туди, де творилася Євангельська історія, я начебто ще більше наближаюся до віруючих нашої країни. Тут я відчуваю посилену відповідальність перед Богом за ввірену мені паству.

Святі Землі залишають людину в такому душевному стані, який важко передати словами.

Після кожної такої поїздки я привожу вірним чадам Православної Церкви в Україні чи то іконки, чи то хрестики або лампадне масло. Я розумію, що далеко не кожний християнин, через фінансову скруту, може відвідати Святу Землю, тому намагаюся хоч якось сповнити їхні душі Євангельською реальністю».

 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com