УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир відзначив 45-річчя чернечого постригу26 серпня 1962 року старший помічник інспектора Одеської духовної семінарії та секретар одноіменного єпархіального управління священник Віктор Сабодан прийняв чернечий постриг із нареченням імені Володимир - на честь святого рівноапостольного князя, Хрестителя та Просвітителя Київської Русі.

Тож, 26 серпня цього року Предстоятель Української Православної Церкви відзначив 45-річчя цієї важливої у своєму житті події.

Напередодні, у суботу, 25 червня, Блаженніший Владика звершив Божественну літургію у Свято-Введенському храмі, що у Ближніх печерах Києво-Печерської Лаври. Йому співслужили намісних обителі архієпископ Вишгородський Павел і благочинний - ігумен Пантелеімон (Поворознюк).

„У роки навчання в духовних школах я мріяв стати звичайним прихідським священником, - поділився Блаженніший Митрополит Володимир із журналістами. - Хотів служити в сільському храмі, адже з дитинства дуже люблю природу: ліси, поля, річки та землю. Але Господь поклав на мене іншу місію, сподобив прийняти чернецтво. З тих пір минуло 45 років, і ще не було моменту, коли б я пошкодував про це".

Цікаво, що після пострига майбутнього Предстоятеля приймав нині причислений Святою Церквою до лику святих преподобний Кукша Одеський. Довгий час він був духовним наставником Митрополита Володимира, і на молитовну пам'ять подарив йому чітки.


 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com