УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-ЄРУСАЛИМ. Блаженніший Митрополит Володимир очолив найбільшу в історії Української Православної Церкви паломницьку групу, що відвідала Святу ЗемлюУ неділю, 9 вересня, паломницька група з України у складі 13 архієреїв, 57 священиків і більше ніж 500 мирян прибула на Святу Землю. Її очолив Предстоятель Української Православної Церкви. Нинішнє відвідування віруючими місць, пов'язаних з Євангельською історією, відбулося у рамках святкування 15-річчя історичного Харківського Архієрейського Собору 1992 року й 15-річчя предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Володимира.

З аеропорту Тель-Авіва, де прочан зустрів начальник Руської Духовної Місії в Єрусалимі архімандрит Тихон (Зайцев), Блаженніший Владика, у супроводі митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона та вікарія Київської Митрополії єпископа Васильківського Луки прибув до домової церкви Місії на честь святої цариці-мучениці Олександри.

Сюди був доставлений ковчег із частками чесних мощей преподобних отців Києво-Печерських. Перед святинею Предстоятель Української Православної Церкви відслужив подячний молебень. Під час молитви він пом'янув співвітчизників, чиї імена були вказані у записочках, які напередодні паломницьких візитів Архіпастиря у великій кільковсті приходять на електронну адресу Інтернет-порталу «Православіє в Україні» (news@orthodoxy.org.ua).

Архімандрит Тихон подякував Блаженнішому Митрополиту Володимиру за піднесений дарунок. «Тепер з'явилася прекрасна можливість у молитві біля чесних мощей преподобних отців Києво-Печерських черпати духовні сили - як у тих, хто покликаний нести своє служіння на Святій Землі, так і в тих, хто буде відвідувати Священний Град під час паломницьких візитів. Це унікальна подія не лише в історії Української Православної Церкви, але й у житті віруючих Єрусалима», - відзначив начальник Руської Духовної Місії.

Предстоятель Української Православної Церкви, у свою чергу, побажав, щоб благословення стародавньої Києво-Печерської Лаври зміцнювало співробітників Місії й насельниць Горненського жіночого монастиря в служінні Богу та ближньому.

 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com