УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-ЄРУСАЛИМ. Відбулася зустріч Предстоятеля Української Православної Церкви з Патріархом Святого Града Єрусалима Феофілом IIIУ неділю, 9 вересня, Блаженніший Патріарх Єрусалимський Феофіл III прийняв у своїй резиденції паломницьку групу з України на чолі з Митрополитом Київським і всієї України Володимиром. Між двома предстоятелями відбулася двохгодинна бесіда. Патріарх Феофіл назвав прибуття до Єрусалима такої кількості українських паломників визначною подією в новітній історії Церкви. Він також поділився з присутніми своїми враженнями від відвідування Києво-Печерської Лаври.

«Двадцять років тому мені випала честь супроводжувати нині покійного Патріарха Єрусалимського Діодора до столиці України. Саме тоді я побував у печерах Святої Лаври, де вклонився чесним мощам угодників Божих. Тоді я відчув, що потрапив у якийсь дивний світ, а приємні враження від того візиту зберігаються в моєму серці до нині», - відзначив нинішній Патріарх Святого Града.

Блаженніший Митрополит Володимир подякував йому за гостинність, а також висловив сподівання, що з кожним роком збільшуватиметься кількість віруючих, які матимуть можливість відвідувати Святу Землю.

Наостанок Патріарх Феофіл благословив українських паломників іконочками, освяченими на Гробі Господньому.


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com