УКР РУС ENG 
   

Викладачі та студенти Національного університету «Києво-Могилянська Академія» отримали благословення Блаженнішого Митрополита ВолодимираУ четвер, 1 листопада, Предстоятель Української Православної Церкви мав зустріч із професорами та студентами філософського факультету Києво-Могилянської Академії (КМА). У заході, що відбувся у Синодальному залі Київської Митрополії, також взяли участь керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський та Богуславський Митрофан, ректор Київських духовних академії та семінарії єпископ Бориспільський Антоній, а також співробітники синодальних відділів і викладачі духовних шкіл.

Від імені присутніх, Митрополита Володимира привітала професор Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Людмила Филипович.

«Я з великою надією дивлюсь на цю молодь і сподіваюсь, що сьогоднішня зустріч без сумніву стане віховою, важливою в пізнанні життя Української Православної Церкви, яку Ви очолюєте», - сказала вона, звертаючись до Предстоятеля.

Від імені професорів Могилянської Академії Першосвятителю були подаровані книга «Псалтир», видана Лаврською типографією на початку минулого століття та повна збірка творів Тараса Григоровича Шевченка

Блаженніший Владика також привітав присутніх та висловив надію, що такі зустрічі стануть регулярними і будуть корисними як для Церкви, так і для молоді, яка є майбутнім нашої країни.

Далі усі бажаючі змогли поставили свої питання Предстоятелю Української Православної Церкви. Вони стосувалися проблем автокефалії та створення Помісної Церкви в Україні, відносин з іншими конфесіями, духовних навчальних закладів тощо.

В свою чергу, Архіпастир поцікавився у студентів про враження, отриманні від перебування у Києво-Печерський Лаврі.

Насамкінець, Блаженніший Владика побажав гостям успіхів у праці й навчанні та на згадку про відвідування святої обителі подарував іконочки Пресвятої Трійці та книги «Літопис. Рік із життя Української Православної Церкви. 2006». Це видання було підготовлене творчим колективом редакції Інтернет-порталу «Православіє в Україні» (www.orthodoxy.org.ua).

Максим Сидоренко
Фото Максима Брусники   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com