УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив Свято-Духівський храм у селищі Усівка Згурівського районуУ вівторок, 6 листопада, Предстоятель Української Православної Церкви освятив Свято-Духівський храм у селищі Усівка Згурівського району.

Після чину освячення Блаженніший Владика звернувся до віруючих зі словом привітання.

«Відтепер всі, хто переступатиме поріг цього чудового храму, зможуть піднести молитви до Господа, потрудитись серцем і душею та освятитись благодаттю Святого Духа», - сказав Архіпастир.

На згадку про знаменну подію він подарував храму ікону Пресвятої Трійці та подякував усім тим, хто допомагав при зведенні цієї святині.

Так, за заслуги перед Українською Православною Церквою ініціатор будівництва та головний благодійник Василь Цвик був нагороджений орденом рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня.

Також Митрополит Володимир благословив усіх прихожан іконами святої великомучениці Варвари.

Свято-Духівська церква будувалася протягом року. Окрім красивого і теплого храму, на території зведено дерев'яну дзвіницю, яка гучним передзвоном закликає віруючих на богослужіння.

Цього дня, дорогою до Києва, Предстоятель також відвідав Свято-Успенський жіночий монастир у селищі Райківці, Яготинського району.

Максим Сидоренко
Фото Максима Брусники   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com