УКР РУС ENG 
   

АФРИКА – УКРАЇНА. Олександрійський Патріарх подякував Блаженнішому Митрополитові Володимиру за чудову організацію офіційного візиту делегації від Церкви святого апостола Марка в столицюНа ім'я Предстоятеля Української Православної Церкви надійшов лист від Блаженнішого Патріарха і Папи Олександрійського та всієї Африки Феодора II, у якому останній дякує Архіпастирю за прекрасну організацію візиту делегації від Церкви святого апостола Марка в столицю нашої держави.

Пропонуємо Вашій увазі повний текст офіційного подячного листа:

Блаженніший Митрополите Київський і всієї України, у Христі Богові возлюблений брате та співслужителю нашої Мірності, Кир Володимире! Обіймаючи у Господі Ваше Блаженство, радісно Вас вітаємо!

Повернувшись, з допомогою Божою, до Нашої Патріаршої кафедри апостола Марка, після офіційного відвідання братської Української Церкви, хочемо, Ваше Блаженство, від усієї душі висловити Вам і через Вас, всім вибраним співробітникам Вашим, подяку та задоволення Нашої Мірності.

Ваш надзвичайно теплий прийом, справжня Авраамова гостинність, піднесені подарунки Вашого Блаженства, люб'язне ставлення, у всьому успішна організація Патріаршого візиту, викликали в Нас особисто і в Наших супутників відчуття глибокого задоволення.

Спогади Нашого церковного служіння в якості Екзарха Олександрійського Престолу в Одесі, надихнули і підкріпили ще більшу Нашу любов та почуття.

Крім того, вся програма Нашого перебування та приємного спілкування с Вами дала нам виключну можливість та радісну нагоду корисного обміну думками стосовно питань спільних міжцерковних інтересів, укріплення надчасових духовних зв'язків та взаємної любові і тісної співпраці братських Церков Олександрії та України.

Нехай будуть літа Вашого возлюбленого нами Блаженства многими, плідними та з міцним здоров'ям, на благо і славу братської Української Церкви і благочестивого українського народу.

Вашого братолюбивого Блаженства, возлюблений у Христі брат,

† Феодор II,
Патріарх Олександрійський

 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com